Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Haberler » Komitemizden Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’a Ziyaret
Komitemizden Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’a Ziyaret

Komitemizden Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’a Ziyaret

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bu yıl 7’incisi düzenlenen ‘Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri’ (FUKSG) Komitesi, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı ziyaret ederek, gerçekleşecek günlerle ilgili bilgi verdi. Çalık, uluslararası platformda yapılan bu organizasyonun, Fethiye tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi tarafından düzenlenen, Fethiye Belediyesi, Fethiye, Turizm, Tanıtım Eğitim, Kültür ve Çevre Vakfı (FETAV), Fethiye Otelciler Birliği ile Fethiye Kaymakamlığı’nın (FETOB), destek verdiği, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Alem FM’in sponsorluğunda gerçekleşen FUKSG, 7 Mayıs’ta ‘Festival Yürüyüşü’ ile başlayacak. FUKSG Komitesi, etkinlikler öncesinde ziyaretlerine devam ediyor. Komite, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında ziyaret ederek, FUKSG’ne davet etti. Ziyarete FUKSG Komite Başkanı Mustafa Şıkman, FETAV Müdürü Dilek Dinçer, komite üyeleri Mehmet Yılmaz, Fercan Akçin, Ertürk Orhan, Serdar Oğuz, Mine Sarmış Çaylak ve Bilge Thompson katıldı. Komite Başkanı Mustafa Şıkman, kültür ve sanat günlerinin programıyla ilgili Çalık’a kısa bir bilgi verdi. Komite üyeleri de programın detaylarını Ekrem Çalık ile paylaştı.

Etkinliklere katılacağını belirten Ekrem Çalık, uluslararası platformda yapılan bu organizasyonun, Fethiye tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirtti. Fethiye Kaymakamlığı’nın destek olacağını belirten Çalık, her etkinliğin güzel geçmesi temennisinde bulundu.

Yoruma kapalı.